-50% W TYM TYGODNIU!

Słomki do napojów Naturalne


Spora część lokalów gastronomicznych (barów, kawiarni, restauracji) nadal korzysta z plastikowych słomek do picia. Dołącza je do różnego rodzaju napojów: soków, drinków i mlecznych koktajli. Tymczasem tak łatwo zastąpić syntetyczne, szkodliwe dla środowiska akcesoria, lepszymi i bardziej ekologicznymi rozwiązaniami. 

Z myślą o wszystkich miłośnikach przyrody, którym na sercu leży dobro „błękitnej planety” stworzyliśmy naturalne słomki do napojów ze słomy. Spora część osób uznaje przywołany surowiec za „zwyczajny”, niezbyt estetyczny odpad pozostały po omłocie zbóż. Tymczasem to wspaniała alternatywa dla tworzyw sztucznych wykorzystywanych do produkcji przywołanych na wstępie kuchennych gadżetów. 

Dlaczego? Po pierwsze, prezentowane wyroby nie zanieczyszczają środowiska. Nie wydzielają żadnych toksycznych substancji. Są w pełni biodegradowalne. Poza tym łatwo poddają się recyklingowi i mogą zostać powtórnie wykorzystane, na przykład przez ptaki. Doskonale sprawdzają się jako materiał do budowy gniazd. Po drugie, są praktyczne i uniwersalne. Słomki do napojów ze słomy zapewniają naturalny smak wypijanych płynów. Doskonale „współgrają” zarówno z gorącymi, jak i zimnymi napojami  Są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur (nie tracą  swojej formy). Po trzecie, świetnie wyglądają. Opisywane produkty zwracają na siebie uwagę (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Wyróżniają się na tle standardowych, plastikowych artykułów. Niezwykle prosty, minimalistyczny design nadaje im nieszablonowego charakteru. 

Słomki do napojów ze słomy

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz – oprócz naturalnych słomek do napojów ze słomy ––  również rurki wykonane z innego, ekologicznego i biodegradowalnego materiału, jakim jest trzcina pospolita. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, możesz mieć pewność, że sięgasz po towar najwyższej jakości, wytworzony ze starannie wyselekcjonowanych składników. Nie zwlekaj i już teraz przyłącz się do walki o lepszą przyszłość „błękitnej planety”. Czasem jeden prosty gest potrafi zdziałać więcej niż tysiące słów i zapoczątkować prawdziwą rewolucję.